Головна » 2021 » Травень » 26 » Традиційний турнір
12:13
Традиційний турнір

25 травня на футбольному майданчику школи проходив традиційний турнір з міні-футболу серед учнів 8-10 класів. В змаганнях брали участь 7 команд, які складалися з хлопців та дівчат. Організатором турніру був учнівський парламент за підтримки дирекції школи і вчителів фізичної культури. Атмосфера під час ігор була дружня, товариська але ігри проходили дуже напружено, безкомпромісно, у впертій боротьбі. Рівень змагань був дуже високий. Це й не дивно, бо в кожній з команд грали гравці, які вчора захищали честь школи в об’єднаному чемпіонаті Коропської і Понорницької громад. Де наші учні впевнено посіли перше місце. Перемогу в турнірі заслужено виборола команда 10 – А класу, друге місце (поступившись в серії післяматчевих пенальті) посіла дуже сильна команда 9 – А класу і третє місце посіла команда 10 – Б класу. Кращим гравцем турніру було обрано Бойка Олександра – учня 10 - А класу. Олександр був просто невтомним, він допомагав своїм однокласникам і в нападі, і в захисті, постійно підказував, підтримував – справжній лідер! Нагородження проводив особисто директор школи Головешко Іван Олексійович, він привітав призерів змагань нагородивши їх грамотами. а для решти команд підібрав втішні слова, які мотивуватимуть дітей займатися спортом і вдосконалювати свою технічну майстерність.

Категорія: Спорт | Переглядів: 393 | Додав: Igor | Рейтинг: 5.0/1