Головна » 2020 » Червень » 11 » Нам є чим пишатись.
10:30
Нам є чим пишатись.

 На протязі  листопада – лютого учні нашої школи приймали участь у олімпіадах з навчальних предметів.  Адже такі участі є однією з ключових речей, які визначають подальшу професію, навчають дітей ефективно працювати, розподіляти час та сили, готують до самостійного життя.  Предметні олімпіади – це особливе випробування, яке не просто тестує знання учнів, а й гартує їхню зібраність та самостійність. Нашій школі є чим пишатись,  адже здобувачі освіти не тільки приймали участь, а й займали призові місця.  Хочеться привітати учасників з нагородами і побажати їм не зупинятись на досягнутому, а крокувати до нових вершин.

Цьогорічні переможці:

Кузьменко Мар’яна, учениця 11-А класу

  • диплом ІІІ ступеня з інформаційних технологій у ІІІ (обласному) етапі;
  • диплом ІІІ ступеня з інформаційних технологій у ІІ (ОТГ) етапі.

Смоловик Віталій, учень 11- А класу

  • диплом ІІІ ступеня з інформатики у ІІ (ОТГ) етапі;
  • диплом ІІІ ступеня з української мови та літератури у ІІ (ОТГ) етапі;
  • диплом ІІ ступеня з географії у ІІ (ОТГ) етапі.

Пальчиковська Вікторія, учениця 11-Б класу

- диплом І ступеня з трудового навчання у ІІ (ОТГ) етапі;

  • диплом ІІІ ступеня з правознавства у ІІ (ОТГ) етапі.

 

Баграновський Владислав, учень 11-А класу

  • диплом І ступеня з екологіїу ІІ (ОТГ) етапі;
  • диплом ІІІ ступеня з історії у ІІ (ОТГ) етапі.

 

Орос Анжела, учениця 11-А класу

  •  диплом ІІІ ступеня з біології у ІІ (ОТГ) етапі;
  • диплом ІІІ ступеня з хімії у ІІ (ОТГ) етапі.

 

Коток Анна, учениця 11-А класу

  •  диплом ІІІ ступеня з російської мови та літературиу ІІ (ОТГ) етапі.

 

Пацук Вікторія, учениця 10-Б класу

  • диплом ІІІ ступеня з інформаційних технологій у ІІІ (обласному) етапі;
  • диплом ІІІ ступеня з інформаційних технологій у ІІ (ОТГ) етапі;
  • диплом ІІІ ступеня з фізики у ІІ (ОТГ) етапі;
  • диплом ІІІ ступеня з інформатики у ІІ (ОТГ) етапі.

 

Карацюба Анна, учениця 10-Б класу

  • диплом ІІ ступеня з географії у ІІ (ОТГ) етапі;
  • диплом ІІІ ступеня з правознавства у ІІ (ОТГ) етапі;
  • диплом ІІІ ступеня з історії у ІІ (ОТГ) етапі.

 

Міщенко Анна, учениця 10-А класу

  • диплом І ступеня з української мови та літератури у ІІІ (обласному) етапі;
  • диплом І ступеня з української мови та літератури у ІІ (ОТГ) етапі.

 

Валіновська Анастасія, учениця 10-Б класу

  • диплом І ступеня з російської мови та літератури у ІІ (ОТГ) етапі.

 

Неділько Діана, учениця 10-А класу

  • диплом І ступеня з трудового навчання у ІІ (ОТГ) етапі.

 

Висоцька Анастасія, учениця 10-А класу

  • диплом ІІ ступеня з англійської мови у ІІ (ОТГ) етапі;
  • диплом ІІІ ступеня з біології у ІІ (ОТГ) етапі.

 

Солошенко Михайло, учень 10Б класу

  • диплом ІІІ ступеня з економіки у ІІ (ОТГ) етапі.

 

Бабич Тетяна, учениця 9-Б класу

  •  диплом ІІ ступеня з російської мови та літератури  у ІІІ (обласному) етапі;
  • диплом ІІІ ступеня з української мови та літератури у ІІІ (обласному) етапі;
  • диплом І ступеня з української мови та літератури у ІІ (ОТГ) етапі;
  • диплом І ступеня з російської мови та літератури у ІІ (ОТГ) етапі;
  • диплом ІІІ ступеня з інформатики у ІІ (ОТГ) етапі;
  • диплом ІІ ступеня з англійської мови у ІІ (ОТГ) етапі;
  • диплом ІІ ступеня з біології у ІІ (ОТГ) етапі;
  • диплом ІІ ступеня з правознавства у ІІ (ОТГ) етапі;
  • диплом ІІ ступеня Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика у ІІ (ОТГ) етапі.

 

Залозний Олексій, учень 9-А класу

  • диплом ІІ ступеня з історії у ІІІ (обласному) етапі;
  • диплом І ступеня з історії у ІІ (ОТГ) етапі;
  • диплом ІІ ступеня з географії ІІ (ОТГ) етапі;
  • диплом ІІІ ступеня з правознавства у ІІ (ОТГ) етапі.

 

Недобойко Дмитро, учень 9-А класу

  • диплом І ступеня з англійської мови у ІІ (ОТГ) етапі;
  • диплом ІІІ ступеня з інформаційних технологій у ІІ (ОТГ) етапі.

 

Левчик Олег, учень 9-А класу

  • диплом І ступеня з трудового навчання у ІІ (ОТГ) етапі.

 

Леденко Наталія, учениця 9-А класу

  • диплом І ступеня з трудового навчання у ІІ (ОТГ) етапі.

 

Зажигай Марина, учениця 9-А класу

  •  диплом ІІ ступеня з російської мови та літератури у ІІ (ОТГ) етапі.

 

Крук Роман, учень 9-А класу

  • диплом ІІІ ступеня з інформатики у ІІ (ОТГ) етапі.

 

Булюк Іван, учень 9-Б класу

  • диплом ІІІ ступеня з інформаційних технологій у ІІ (ОТГ) етапі;
  • диплом ІІІ ступеня з фізики у ІІ (ОТГ) етапі;
  • диплом ІІІ ступеня з математики у ІІ (ОТГ) етапі.

 

Бабко Микола, учень 8-А класу

  • диплом ІІІ ступеня з української мови та літератури у ІІІ (обласному) етапі;
  • диплом І ступеня з української мови та літератури у ІІ (ОТГ) етапі.

 

Шейна Вікторія, учениця 8-Б класу

  • диплом І ступеня з трудового навчання у ІІ (ОТГ) етапі.

 

Баранець Владислав, учень 8-А класу

  • диплом ІІ ступеня з трудового навчання у ІІ (ОТГ) етапі.

 

Михайлов Богдан, учень 8-А класу

  • диплом ІІ ступеня з англійської мови у ІІ (ОТГ) етапі.

 

Бєлан Анастасія, учениця 8-Б класу

  • диплом ІІ ступеня з української мови та літератури у ІІ (ОТГ) етапі.

 

Міщенко Ольга, учениця 8-А класу

  • диплом ІІІ ступеня з біології у ІІ (ОТГ) етапі.

 

Миколаєць Артем, учень 8-Б класу

  • диплом ІІІ ступеня з  інформаційних технологій у ІІ (ОТГ) етапі.

 

Крук Андрій, учень 7-Б класу

  • диплом І ступеня з  трудового навчання у ІІ (ОТГ) етапі.

 

Величко Христина, учениця 7-А класу

  • диплом ІІІ ступеня з  української мови та літератури у ІІ (ОТГ) етапі;
  • диплом ІІІ ступеня Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.. Т.Г. Шевченка  у ІІ (ОТГ) етапі.

 

Кравченко Валерій, учень 7-Б класу

  • диплом ІІІ ступеня з  фізики у ІІ (ОТГ) етапі.

 

Богуславська Марина, учениця 7-А класу

  • диплом ІІІ ступеня з  хімії у ІІ (ОТГ) етапі.
Переглядів: 132 | Додав: nik12345 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]