Головна » 2018 » Вересень » 28 » Фестиваль патріотичної пісні
08:09
Фестиваль патріотичної пісні

    Щасливі ми, що народилися і живемо на чудовій, багатій землі. Мовимо тільки «Україна» - і розгортаються перед поглядом  лани широкополі і розхлюпочується  багатство зелених лісів. Вдивляємось у далеч, і так виразно бачимо широчінь повноводних рік,у вінку зажурених верб і пломінкої радості калини.

     Осіннього дня, 27 вересня, учні 5-10 класів долучилися до заходу «З Україною в серці, згадали імена патріотів України, які захищали нас, коропчан, від німецько-фашистських загарбників та воювали в зоні АТО. 21 вересня минула 75 річниця з дня визволення Коропщини ..Більшість солдатів уже спочивають у могилах, залишивши нам, нащадкам, свої  одкровення – зізнання в любові до України.

     Прапор, Герб і Гімн належать до найбільших святинь  народу. Це ті слова й музика, які торкаються найпотаємніших струн душі, кличуть до високого і світлого, які змушують кожного встати при перших акордах і з трепетом у серці відчувати велику гордість за свій народ, свою Батьківщину.. Коли зазвучав Гімн з музичного інструмента саксофона, який виконували Анна Фока та Олена Дорошенко, серце завмерло,а потім затріпотіло, як той прапор на вітрі.

    Найбільший і найдорожчий скарб кожного народу – це його мова. Поряд з мовою йде пісня. Мова – це пісня душі, покладена на слова. Пісня – найдобріша, найвиразніша мова. Вона вміщує в собі палку любов до Вітчизни. Звучали українські пісні з вуст наших талановитих учнів 5-А класу «Десь по світу», 6-А та 6-В класу «Як у нас на Україні», 7-А класу «Квіточка до квіточки», 7-Б класу «Лише у нас на Україні», 10-Б класу «Це моя земля». Яна Лужкова (8-Б) порадувала піснею «Україна –ненька», а дует (Марина Зажигай та Богдан Кирей , 8-А кл.),подарувавши пісню «Сам собі країна», декого заставили замислитися й над собою.

    Підтанцьовували каблуки і у наших справжніх українських танцюристів Анастасії Валіновської, Анни Карацюби, Владислави Фігури під супровід пісні «Україна – це ти» у виконанні Анни Дмитрик. Гурт дівчаток 5-А класу теж запалив глядацькі симпатії від танцю «Ми за мир»

    «Ми  діти – майбутнє України. Своїми знаннями, працею, здобутками піднесемо її культуру, своїми досягненнями прославимо її», - говорили ведучі Анна Міщенко (9-А кл.) та Тетяна Бабич (8-Б кл.).

Ми пишаємось Україною!
Чорнобривцями і калиною,
І таночками, і співанками.
І барвистими вишиванками.
І дібровами, і долинами,
І озерами журавлиними,
І родючими чорноземами,
І садочками яблуневими.

Категорія: Свята | Переглядів: 299 | Додав: nik12345 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]